• Letos na podzim jsem začal pracovat na souboru fotografií,snad pro budoucí knihu, které zatím říkám "Žatec v proměnách světla".

  Tady je jedna z podzimních fotografií.

 • Poslední dva roky (2016 - 2017) jsem pracoval na fotografiích, které jsme vybrali do knihy ŽATEC. Autor textů je Vladimír Valeš, o sazbu a tisk se postaral Karel Vávra. Celkem je v knize 228 fotek, z toho 88 fotek je ze souboru, který jsem dělal pro město Žatec v rámci nominace města Žatec na seznam památek UNESCO. Dalších 140 fotek jsem pořídil nově a pár fotek z toho je z archivu. Jedná se o snímky, které jsem těžko mohl zopakovat. Do knihy jsem nafotil snímky historických staveb, budov spojených s pěstováním chmele a poslední část je věnována pivu a chmelu. Nakolik se podařilo předvést město Žatec s akcentem na pěstování chmele, ukáže až ohlas veřejnosti. Tady je jedna z fotek - Pohled na město s hradbami z Podměstí.

  kat

  Na knížku se těším.

 • V sobotu jsem fotil svatební obřad na Staroměstské radnici. Před obřadem jsem pořídil pár fotek novomanželů na nábřeží a po svatbě několik fotek v kulisách Staroměstského náměstí. Tady je jedna z fotografií s drožkou, která se nečekaně rozjela..

  Pěkné focení s příjemnými lidmi a za hezkého počasí.

  kat

  Byl to moc krásný den a super focení. Tahle fotka se fakt vydařila.

 • V sobotu jsem fotografoval golfový turnaj v Podbořánkách u Jesenice. Krásné počasí a příjemný den.

  Za pár let tam vyroste pár super hráčů, myslím tím dětské účastníky turnaje.

  Je vidět že ještě poslouchají trenéra a předvádějí velice čisté údery.

  Děkuji za hru.

 • Dnes jsem pro fotobanky udělal ilustraci. Je to ze dvou fotek, spodní vrstvu jsem udělal před časem venku a vrchní vrstvu v atelieru. Snad se to bude prodávat.

 • Poklidný rok 2018